Deze website maakt gebruik van cookies, door verder te surfen gaat u akkoord met ons cookie beleid.
Lees meer over ons cookie beleid

Accountmanagers


Maak kennis met onze accountmanagers


Bij GévierDales vinden we persoonlijk contact erg belangrijk. Want hoe beter we u kennen, hoe beter we u van dienst kunnen zijn. Hieronder ziet u wie onze contactpersoon in uw regio is. 

Neem gerust direct contact op voor een vraag of afspraak.

 

 

 
Arno Koelink
Vestigingsdirecteur

Zuid- en West-Nederland


T. 06 - 553 484 87
a.koelink@gevierdales.nl

 
Kor Oosterhof
Vestigingsdirecteur ad interim
Noord- en Oost-Nederland



T. 06 - 827 527 78
k.oosterhof@gevierdales.nl








 


 
Renee Franken
Regio: Noord-Holland en Utrecht


T. 06 - 832 145 26

r.franken@gevierdales.nl

 

Bert Dekens
Regio: Groningen en Overijssel


T. 06 - 102 445 87
b.dekens@gevierdales.nl
 

 

 
Rob van 't Zet
Regio: Zuid-Holland



 
T. 06 - 536 915 04
r.vantzet@gevierdales.nl
 

 
Gerrit Doornwaard
Regio: Veluwe
Key Accounts Noord- en Oost-Nederland


 
T. 06 - 538 896 98 
g.doornwaard@gevierdales.nl
 
 

 

 
Nick van Leeuwen
Regio: West-Brabant


T. 06 - 122 672 70
n.vanleeuwen@gevierdales.nl

 
Folkert van der Meulen
Regio: Friesland


T. 06 - 553 484 90

f.vandermeulen@gevierdales.nl
 

 
Anthony Boelens
Regio: Limburg en Brabant
Key Accounts Zuid- en
West-Nederland


T. 06 - 533 570 65

a.boelens@gevierdales.nl
 

 
Marco Leibfried
Regio: Gelderland




T. 06 - 128 095 55

m.leibfried@gevierdales.nl
 
 

 
Michel van Leeuwen
Regio: Zeeland


T. 06 - 517 289 70
m.vanleeuwen@gevierdales.nl

 
Mark Korsten
Key Accounts landelijk


T. 06 - 130 226 24
m.korsten@gevierdales.nl